Members of the SSC:

 domovská stránka: www.brenntag.sk

BRENNTAG Slovakia s.r.o., Pezinok

Delegate in the SSC:

Ing. Veronika Takácsová


domovská stránka: www.calendula.sk

CALENDULA a.s., Nová Ľubovňa

Delegate in the SSC:

Ing. Daniel Bucko

Ing. Veronika Palatášová

Ing. Katarína Traubnerová

Viera Varcholová

Ing. Kovaľ


 domovská stránka: www.medovyobchod.sk

CERA MEL s.r.o., Bratislava

Delegate in the SSC:

Filip Grgula


domovská stránka: www.dulcia.sk

DULCIA NATURAL s.r.o., Bratislava
Delegate in the SSC:

Robert Kleberc

Mgr. Andrea Bundzelová

Mgr. Lucia Klebercová


domovská stránka: www.elfapharm.sk

Elfa Pharm s.r.o., Nové Mesto nad Váhom 
Delegate in the SSC:

Ing. Tomáš Vavro


domovská stránka: www.eurofins.sk

Eurofins Bel/Novamann s.r.o., Nové Zámky
Delegate in the SSC:

PharmDr. Lucia Kalinovská, PhD.


domovská stránka: www.chtf.stuba.sk

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie
Slovenská technická univerzita v Bratislave
Delegate in the SSC:

Doc. Ing. Jarmila Hojerová, PhD.

Ing. Silvia Pažoureková, PhD.


domovská stránka: www.faravelli.cz

Faravelli s. r. o.,  kancelária pre Slovensko
Delegate in the SSC: Ing. Zoja Baginová

 domovská stránka: www.finecon.sk

FINECON s.r.o., Bratislava

Delegate in the SSC: Ing. Gabriela Šurinová

domovská stránka: www.herbadrug.sk

Herba Drug s.r.o., Smižany
Delegate in the SSC:

Ing. Lýdia Šandriková

Ing. Lenka Gregová

Ing. Patrícia Markechová


domovská stránka: www.hsh-chemie.com

HSH Chemie SK s.r.o., Bratislava
Delegate in the SSC:

Ing. Alena Saxová


domovská stránka: www.pharmshop.sk IB-Cosmetic s.r.o., Bratislava
Delegate in the SSC: Ing. Ivan Bokroš 

domovská stránka: www.tilia.sk/kozmetika KZLM-TILIA s.r.o., Liptovský Mikuláš
Delegate in the SSC:

Ing. Jana Ambrozyová

Viera Nižníková


domovská stránka: www.mhslovakia.sk 

M+H Slovakia s.r.o., Levice

Delegate in the SSC: Ing. Renata Katičová

domovská stránka: www.palmagroup.eu 

PALMA a.s., Bratislava

Delegate in the SSC: Ing. Michaela Kusá

domovská stránka: www.pleuran.sk PLEURAN s.r.o., Bratislava
Delegate in the SSC:

RNDr. Renáta Kuniaková

Mgr. Helena Gapelová

Ing. Linda Melegová


domovská stránka: www.soaphoria.sk SOAPHORIA   AENEA s.r.o., Veľké Kapušany
Delegate in the SSC:

Ing. Bianca Bodnárová


 

SZČO Ing. Božena Hornická

Delegate in the SSC:

Ing. Božena Hornická


domovská stránka: www.tatrachema.sk

TATRACHEMA v.d., Trnava

Delegate in the SSC:

Ing. Roman Fixek

Ing. Martina Praženková


domovská stránka: www.temperance.sk

TEMPERANCE SLOVENSKO s.r.o., Bratislava

Delegate in the SSC: Monika Novotná

domovská stránka: www.vupas.sk

VUP a.s., Prievidza

Delegate in the SSC:

Ing. Denisa Juríčeková